CHOLIKAN - GRAPE SEED EXTRACT

 
Akce
 

TIENS Cholikan – účinný doplněk stravy s názvem „pilulka dlouhověkosti“ s výkonnými účinnými látkami: extrakt z hroznových jader resveratrol. Ten působí jako silný antioxidant, extrakt z černého pepře bohatý na piperin, který zvyšuje vstřebávání základních živin a antioxidantů, čekanka frukto-oligosacharidy (FOS), energetický zdroj potravy pro prospěšnou střevní mikroflóru a vitamin C, který podporuje.

0.35 g x 60 kapslí

Dostupnost Momentálně nedostupné
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 2 484 Kč
Ušetříte 497 Kč (–20 %)
1 987 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

Volné radikály jsou molekuly obsahující atomy, které mají jeden či více nepárových elektronů. Atomy se snaží elektrony spárovat: buď převzít, nebo předat – jsou proto vysoce chemicky reaktivní. Převezmou elektron (a tak zoxidují) od jakékoli sloučeniny, s níž přijdou do styku. Tak mohou poškodit buněčnou strukturu – například membrány, enzymy, nukleové kyseliny či strukturální proteiny. To vede k předčasnému stárnutí těla a ke snížení imunity.

Rovnováha mezi volnými radikály a antioxidanty v těle je pro naše zdraví klíčová. Často sami tuto rovnováhu rozbíjíme tím, že kouříme, příliš se opalujeme, vedeme život plný stresu nebo se špatně stravujeme. Antioxidanty nám mohou v boji proti volným radikálům pomoci. TIENS Cholikan je bohatým zdrojem mnoha takových látek.

Obsah: 30 g (60 kapslí x 500 mg)

Složení: fruktooligosacharidy z čekanky obecné (Cichorium intybus L.); obal tobolky: hydroxypropylmetylcelulóza; výtažek z vinné révy (Vitis vinifera L.) (95% oligomerních proantosyanidy, 5% resveratrol); kyselina L-askorbová (vitamin C); objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; barva: červený oxid železitý; výtažek z černého pepře (Piper nigrum L.) (30% piperínu); protispékavé činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinné), oxid křemičitý.

 

složky s výživovými a / nebo fyziologickými účinky:

 

v 1 kapsli

v 2 kapslích (doporučená denní dávka)

%RVH*

Fruktooligosacharidy z čekanky

259,00 mg

1554,00 mg

 

Výtažek z hroznových jadérek

- - oligomerní-proanthocyanidiny

- resveratrol

54,25 mg

-        51,54 mg

-        2,71 mg

325,5 mg

-        309,23 mg

-        16,28 mg

 

Vitamin C

40,00 mg

240,00 mg

300%

Výtažek z černého pepře

-        piperin

6,00 mg

-        1,80 mg

36,00 mg

-        10,80 mg

 

Díky látkám, které obsahuje, pomáhá výtažek z hroznového jadérka bojovat proti zhoršování zdravotního stavu spojeného s nastupujícím věkem a pomáhá organismus udržovat v dobré kondici: - udržuje zdravou hladinu tuků v krvi, - má výrazné antioxidační vlastnosti – bojuje proti vytváření volných radikálů a eliminuje je z těla, - působí na regulaci absorpce výživných látek do krve, - hraje roli v ochraně kardiovaskulárního systému, kde zlepšuje elasticitu cév a krevní oběh. - studie naznačují možnost využití výtažku z hroznového jadérka k další ochraně srdce, - podporuje elasticitu pleti a pleť regeneruje. DÁVKOVÁNÍ 2 až 4 kapsle denně (11.00-13.00 a 19.00-21.00). Doporučujeme zapít sklenicí vody.

Upozornění: Nedoporučuje se osobám alergickým na složky přípravku.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu produktu.

Podmínky skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.