Čistič ovoce, zeleniny a masa

 
Akce Novinka
 

Čistič ovoce a zeleniny je kompaktní zařízení pro domácnost, které na základě technologie čištění hydroxylovou elektrolýzou vody, využívající jako jediné suroviny vodu z vodovodu a vzduch (bez přidávání jakýchkoli chemických látek), dokáže účinně ničit bakterie, odstraňovat zbytky pesticidů a hormonů, pachy, alergeny a další znečišťující látky na povrchu potravin, jako je zelenina, ovoce, syrové maso atd.

Prezentace čistič ovoce a zeleniny

Dostupnost K dodání do týdne
Běžná cena 12 251 Kč
Ušetříte 2 450 Kč (–20 %)
9 801 Kč / ks    
Kategorie Péče o sebe i domácnost
 

Popis

Čistič ovoce a zeleniny je kompaktní zařízení pro domácnost, které na základě technologie čištění hydroxylovou elektrolýzou vody, využívající jako jediné suroviny vodu z vodovodu a vzduch (bez přidávání jakýchkoli chemických látek), dokáže účinně ničit bakterie, odstraňovat zbytky pesticidů a hormonů, pachy, alergeny a další znečišťující látky na povrchu potravin, jako je zelenina, ovoce, syrové maso atd.

 Popis zařízení  

Model

TQ-D34

Velikost

283 x 151 x 67 mm

Váha

1.0 kg

Jmenovité napětí

220 V – 240 V

Jmenovitá frekvence

50 Hz

Jmenovitý příkon

45 W

 

 Použití

 Po každém použití očistěte hlavu generátoru hydroxylové vody, otřete ji suchým hadříkem a nechte uschnout.

 Pokud se zařízení používá s tvrdou vodou, může dojít k nahromadění minerálů. Pro vyčištění vložte hlavu generátoru hydroxylové vody do slabého, 5-10% roztoku octa nebo kyseliny citrónové (50-100 g kyseliny citrónové nebo 50-100 ml octa rozpusťte v 1 l vlažné vody), namočte a nechte působit 60 minut, poté vyjměte, opláchněte a otřete hadříkem. V závislosti na tvrdosti vody opakujte pravidelně, např. každé 2 měsíce.

 Návod k použití

 Po vložení vodního hydroxylového generátoru do vody připojte napájecí kabel k zařízení a zastrčte do zásuvky. Zařízení vydá dlouhé pípnutí a všechna jeho světla jednou zablikají. Stiskněte jednou vypínač a zařízení vydá krátké pípnutí. Kontrolka zůstane svítit, což znamená, že zařízení je v pohotovostním režimu.

  1. Funkce časovače: stiskněte jednou funkční tlačítko časovače a indikátor časovače se rozsvítí bíle, což znamená, že zařízení je v režimu časovače. Ve výchozím nastavení bude digitální displej ukazovat pracovní dobu 5 minut. Dalším klepnutím na tlačítko časovače prodloužíte pracovní dobu o 5 minut (maximální pracovní doba je 30 minut). Kontrolka 3x zabliká, zařízení začne pracovat a začne proces čištění. Poté, co časovač odpočítá 0 minut, zařízení vydá 3 dlouhá pípnutí a vypne se, což znamená, že proces čištění skončil.
  2. Funkce režimu: stiskněte funkční tlačítko režimu pro výběr požadovaného pracovního režimu.
  • Obiloviny: stiskněte jednou tlačítko režimu. Světelný indikátor 3x zabliká a zařízení začne pracovat. Po 10 minutách zařízení vydá 3 dlouhé pípnutí, což znamená, že proces čištění skončil.
  • Maso: stiskněte dvakrát tlačítko režimu. Světelný indikátor 3x zabliká a zařízení začne pracovat. Po 12 minutách zařízení vydá 3 dlouhé pípnutí, což znamená, že proces čištění skončil.
  • Ovoce a zelenina: stiskněte třikrát tlačítko režimu. Světelný indikátor 3x zabliká a zařízení začne pracovat. Po 15 minutách zařízení vydá 3 dlouhé pípnutí, což znamená, že proces čištění skončil.

 

Jaký je princip elektrolýzy hydroxylové vody?

Hydroxylová elektrolýza vody je technologie čištění, která využívá principy neselektivní oxidační reakce hydroxylových radikálů na organických sloučeninách. Během procesu elektrolýzy, zařízení využívá jako jedinou surovinu vodu z vodovodu a vzduch bez přidávání jakýchkoli chemických látek. Během procesu se molekuly vody rozkládají na hydroxylové radikály, které jsou nejreaktivnějším druhem kyslíku a jedním z nejsilnějších oxidantů na světě. Díky extrémně vysoké oxidační reaktivitě mohou hydroxylové radikály účinně ničit bakterie, odstraňovat zbytky pesticidů a hormonů, pachy, alergeny, farmaceutické sloučeniny a další znečišťující látky na povrchu potravinářských výrobků, jako je zelenina, ovoce, syrové maso atd.

Pro čisté a bezpečné jídlo každý den. 

Návod ke stažení zde : FVC TQ-D34