Cordy Café

 
Akce
 

TIENS Cordy Café je vynikající, chutný nápoj s obsahem kávového výtažku z pečlivě vybraných, čerstvě umletých zrn kávy arabica. 

Cordy Cafe je obohaceno kordycepsem, díky němuž je výsledná kávová směs ještě zajímavější a více prospívá vašemu zdraví.

12 sáčků x 15g

Dostupnost Skladem
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 544 Kč
Ušetříte 109 Kč (–20 %)
435 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Čínská medicína - TIENS
 

Staňte se znalcem a vychutnejte si čerstvou, bohatou a hebkou chuť TIENS CordyCafé obohacené o silný adaptogen a „zázračnou houbu“ – Cordyceps sinensis. Tradiční čínská medicína si přírodních vlastností kordycepsu cení již celá staletí. Cordyceps sinensis nejen podporuje přirozenou obranyschopnost, ale také posiluje tělesné funkce a zlepšuje celkovou tělesnou i duševní pohodu.

Začněte každé ráno šálkem TIENS CordyCafé a užijte si šťastný život plný harmonie!

VÝŽIVA V KÁVĚ

Jeden šálek kávy obsahuje 11 % doporučené denní dávky (DDD) riboflavinu (vitamínu B2), 6 % DDDkyseliny pantothenové (vitamín B5), 3 % DDD manganu a draslíku a 2 % DDD niacinu a hořčíku

ANTIOXIDATIVNÍ OCHRANA

Káva obsahuje množství antioxidantů (je pravděpodobně největším zdrojem antioxidantů v jídelníčku průměrného Evropana!), které tělu ponáhají bojovat proti škodlivým látkám zvaným "volné radikály". Patří mezi ně i kyselina chlorogenová, hlavní antioxidant v kávě, která zdraví prospívá i několika dalšími způsoby. Pití kávy v rozumné míře (tj. dva šálky denně) tělu pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu, vyživovat tělesné buňky a udržet si energii.

POMOC PŘI HUBNUTÍ

Studie ukázaly, že konzumace kofeinu dokáže zvýšit metabolismus o 3 až 11 %. Kofein je jednou z mála chemických látek, které skutečně dokáží pomoci se spalováním tuků, takže pijte Cordy Cafe a spalujte, spalujte a spalujte!