IKAN

 
Akce
 

Stimulační potrav.doplněk složený ze sušené mrkve v prášku, rostliny Gynostemma entaphyllum,rostlinného polyfenolu, vitaminu C,vitaminu A. Tato kombinace má příznivý vliv na nervovou soustavu i jako prevence vzniku nádorových onemocnění protože napomáhá obnově buněk i zasažených.

56,4 g (150 tobolek x 736 mg)

Dostupnost Skladem
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 1 631 Kč
Ušetříte 326 Kč (–19 %)
1 305 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

Přípravek Ikan společnosti TIENS spojuje gynostemu – „bylinu dlouhověkosti“ z Dálného východu – s mrkví a zeleným čajem oblíbeným po celém světě. Tato výjimečná kombinace obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a biologicky aktivních sloučenin a nabízí mnoho přínosů pro náš organismus.

Tento přípravek je vyroben za použití moderní technologie a obsahuje užitečné složky. Rostlina Gynostemma roste v horských lesích, které jsou vždy pokryty mlhou. Saponinová látka je vyrobena z listů Gynostemmy. Tato látka je biologicky aktivní a má úžasný vliv na živé bytosti. V dávné době, jak se uvádí ve starobylém díle „Rostlinstvo, zachraňující životy při neštěstí”, byl saponin používán jako prostředek k potlačení zánětlivých procesů, ke snížení teploty, jako antitoxický prostředek při otravách potravou a k léčení takové nemoci jako je infekční žloutenka.

Současně se tato rostlina používala k jídlu v neúrodných letech. Teprve v poslední době bylo prokázáno , že je tato rostlina schopna prodlužovat život člověka a tento objev otřásl celým světem. Začátkem 70 let japonští vědci získali z Gynostemmy složku sladké chutí a bylo zjištěno, že v této složce je mnoho aktivních látek, které jsou obsaženy v ženšenu, a tím bylo objeveno toto odvěké tajemství. 

V době posledních 20 let vědci z číny a z jiných zemí uskutečnili množství výzkumů a klinických studií. Potvrdili, že saponin Gynostemmy má vlastnosti adaptogenu, které má ženšen. Saponin je silným prostředkem ke zvýšení imunity. Posiluje a aktivuje organizmus, brzdí proces stárnutí, potlačuje rakovinové onemocnění, vředy, odbourává stres, zvyšuje odolnost organizmu, uklidňuje a tiší bolest, je efektivní jako uspávací prostředek, snižuje hladinu tuků v krvi, zlepšuje činnost ledvin a velmi zřetelně zlepšuje funkci pohlavních orgánů. Farmaceutické vlastnosti saponinu je možné rozdělit do čtyř skupin:

1) Ovlivňuje výměnu látek v organizmu. Snižuje hladinu tuků a cukru v krvi; zvětšuje rychlost tvorby bílkovin; zmenšuje hromadění tuků; napomáhá obnově jaterních buněk.

2) Prevence vzniku nádorových onemocnění Zabraňuje zasažení buněk nádorem; napomáhá obnově buněk už zasažených, potlačuje nádorové onemocnění jater, plic, děložního hrdla a melanomu; z 20–80%.

3) Zvýšení imunity organizmu, zabránění stárnutí a odstranění únavy. Podobně jako saponin ženšenu, saponin Gynostemmy je efektivní při zvýšení imunity a působí ihned ve dvou směrech. Protože saponin obsahuje ve velkém množství dva druhy aktivních komponentů – Rb a Rg, je schopen automaticky regulovat i stavy nespavosti, jakož i stavy únavy. Podporuje činnost lymfatických buněk, značně prodlužuje život buněk, zlepšuje mikrocirkulaci v cévách kůry mozkové, zabraňuje výskytu šedivých vlasů.

4) Vliv na nervovou soustavu, uklidňující vlastnosti, uspávací a tišící bolest, efektivní pro odbourání stresu. :: Proč saponin Gynostemmy má tak „zázračný” účinek? Protože obsahuje 84 druhů saponinů, což mnohonásobně převyšuje ženšen (léčebné prostředky ze ženšenu prodávané v lékárnách obyčejně obsahují kolem 20 druhů saponinů, co se týká ženšenu severoamerického, v něm je saponinů ještě méně).

Za podpory Státní komise pro vědu a díky vysokému ocenění Světové zdravotnické organizace (WHO), se saponiny Gynostemmy ve 21. století mohou stát hlavní aktivní látkou, jejíž pomocí bude možno pomáhat léčit takové nemoci jako jsou choroby krevních cév, cukrovku, stresové onemocnění, rakovinové onemocnění a AIDS. 

Čístý obsah: 56,4 g (150 tobolek x 736 mg)

Složení: mrkev (Daucus carota L.) kořenový prášek; Jiaogulan (Gynostemma pantephyllum) extrakt z listů (gypenosid: rovno nebo více 80%); glazura (obal tobolky): hovězí želatina; zelený čaj (Camellia sinessis L.) extrakt z listů (polyfenoly: více nebo rovno 90%); vitamín C (kyselina L-askorbová); protispékavé činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin.

Přísady s výživným a/nebo fyziologickým účinkem:

 

Obsah ve 4 kapslích

Obsah ve 8 kapslích

% NRH*

Mrkvový prášek

 

1050 mg

2100mg

-

Výtažek z listů gynostemy

90 mg

180 mg

-

* (ženšen pětilistý) - gypenosidy

63.5 mg

127 mg

-

Výtažek z listů zeleného čaje

30 mg

60 mg

-

* polyfenoly

 

27 mg

54 mg

-

Vitamín C

 

24 mg

48 mg

30-60%

%NRH*: Nutriční referenční hodnota

 

 

 

 

Doporučená denní dávka: Užívejte 2 - 4 tobolky dvakrát denně po jídle, zapijte je teplou vodou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte doplňky stravy jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl a vyvážená strava jsou důležité.

Kontraindikace: Tento přípravek by neměly užívat děti, těhotné ani kojící ženy. Poraďte se s lékařem, pokud současně užíváte anti-diabetické léky.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu produktu.

Podmínky skladování: Uchovávejte na tmavém, suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.