Kardi Forte s výtažkem Ginkgo

 
Akce
 

Krunýřovka krillová, která se používá k přípravě potravinového doplňku TIENS Kardi, pochází z Antarktidy, z nejčistších vod této planety a je nejčistším zdrojem mořské omega-3 na světě. Jedinečnost krillového oleje spočívá v tom, že omega-3 mastné kyseliny obsahuje ve formě fosfolipidů. Fosfolipidy tvoří základ struktur buněčných membrán našeho těla. Naše tělo krillový olej snadno rozpozná, vstřebá a využije. Obsahující mimo jiné také ginkgo extrakt bohatý na flavonoidy.

30 kapslí x 15,4 g

Dostupnost Momentálně nedostupné
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 1 357 Kč
Ušetříte 271 Kč (–19 %)
1 086 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

KARDI FORTE S VÝTAŽEKEM Z GINKGO

Čistý a přirozený zdroj omega-3 mastné kyseliny.

Krunýřovka krillová, která se používá k přípravě potravinového doplňku TIENS Kardi, pochází z Antarktidy, z nejčistších vod této planety a je nejčistším zdrojem mořské omega-3 na světě.

Jedinečnost krillového oleje spočívá v tom, že omega-3 mastné kyseliny obsahuje ve formě fosfolipidů. Fosfolipidy tvoří základ struktur buněčných membrán našeho těla. Naše tělo krillový olej snadno rozpozná, vstřebá a využije.

EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. DHA přispívá k udržení normální mozkové funkce a normálního vidění. Železo a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému a kognitivních funkcí a hrají také důležitou roli v procesu buněčného dělení.

Možné účinky produktu:

  • Krilový olej bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, které se snadno vstřebávají v trávicím systému.
  • Udržuje srdce a kardiovaskulární systém v dobrém stavu.
  • Pomáhá udržovat zdravou hladinu LDL cholesterolu.
  • Podporuje zdravé klouby.
  • Vyživuje buněčné membrány, zlepšuje fungování mozku a zvyšuje kapacitu paměti.
  • Podporuje správné fungování nervového systému
  • Výtažek z Ginkgo Biloba, podporuje periferní mikrocirkulaci krve v mozku a očích.
  • Vitamíny železo, zinek a jód, které jsou důležité pro zdravé srdce, mozek a kosti.

Co je to krill?

Krill jsou drobní poloprůhlední korýši podobní krevetám, kteří žijí v obrovských hejnech v určitých oceánech naší planety, především kolem Antarktidy.

Co je to Ginkgo Biloba?

Zázrak tradiční čínské medicíny. Je to strom původem z Číny. Ginkgo Biloba je jedním z nejpoužívanějších přírodních léčiv na světě.

Osvědčené přínosy výtažku z Ginkgo: stimuluje kreativní myšlení a paměť.

Bojuje s premenstruačními symptomy. Podporuje zdravou pleť a zlepšuje kvalitu spánku. Přispívá k normálnímu krevnímu oběhu, který je spojován s výkonem mozku a reaktivitou.

Udržuje duševní pohodu při pracovním vypětí během zvýšeného stresu.

Čistý obsah: 25 g (30 tobolek x 832 751 mg).

Složení: lipidový extrakt z korýšů ,  tzv „Antarktického krillu“ (Euphausia superba); želatina skotu; rybí olej (DHA 70%); zvlhčovač: glycerol;  extrakt z ginkga (Ginkgo biloba L.); emulgátor: bílý včelí vosk; síran železnatý; síran zinečnatý; barva: beta-karoten, karamel; jodid draselný.

Složky s nutričním a / nebo fyziologickým účinkem:

 Doporučená denní dávka: užívejte 2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka rozmanité, vyvážené stravy. Zdravý životní styl a vyvážená strava jsou důležité.

Kontraindikace: nedoporučuje se těhotným nebo kojícím ženám, dětem a alergikům na složky přípravku. Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, poraďte se o užívání s lékařem.

Dávkování / Datum spotřeby/ Původ: viz spodní část balení.

Podmínky skladování: uchovávejte na tmavém, suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.