Kozincová směs KZK

 
Novinka
  • 1 z 4
 

Doplněk stravy pro sexuální zdraví, pohyblivost spermií, hormonální aktivita

Dostupnost Zvolte variantu K dodání do týdne Skladem K dodání do týdne
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
304 Kč / ks 571 Kč / ks 1 093 Kč / ks od 304 Kč    
Značka Dědek kořenář
Kategorie Potravinové doplňky - koncentáty
 

Kozincová směs obsahuje byliny, které udržují sexuální zdraví (damiána) a pohyblivost spermií (kozinec), působí příznivě na pohlavní orgány a hormonální aktivitu (kotvičník). Jako tonikum podporují fyzickou kapacitu (muira puama), udržují fyzický výkon a kondici (rozchodnice), zachovávají normální činnost svalů, tělový a svalový tonus a energii (kotvičník). Jako adaptogen působí příznivě na odolnost (kozinec), únavu a stres (rozchodnice). Udržují mentální zdraví (parcha) a duševní pohodu (damiána). Napomáhají k normální činnosti kardiovaskulárního systému (kotvičník, parcha).

Doporučené dávkování: 2–5 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.
Podávejte 3–4× denně, nejlépe mimo jídlo. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.
Nápoj není vhodný pro zapíjení léků.

Ředění: Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného původu je přirozený.

Složení: Alcohol (alc. max. 78 % obj.), Aqua, Astragalus propinquus (kozinec), Tribulus terrestris (kotvičník), Ptychopetalum olacoides (Muira Puama – Amazonská viagra), Turnera diffusa (damiána), Rhaponticum carthamoides (parcha), Rhodiola rosea (rozchodnice).

Upozornění: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.