Mydlicová směs MYK+

 
  • 1 z 4
 

Doplněk stravy který podporuje detoxikaci a pročištění Podporuje normální funkci jater a trávení.

Dostupnost Zvolte variantu K dodání do týdne Skladem K dodání do týdne K dodání do týdne
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
220 Kč / ks 402 Kč / ks 759 Kč / ks 3 465 Kč / ks od 220 Kč    
Značka Dědek kořenář
Kategorie Potravinové doplňky - koncentáty
 

Mydlicová směs obsahuje byliny, které podporují pročištění a detoxikaci pomocí vylučování (jehlice, violka, kopřiva a pampeliška). Přispívají k normální funkci jater (měsíček, pampeliška) a udržují přirozenou obranyschopnost organismu (jírovec, bříza, kopřiva). Podporují normální trávení (měsíček, pampeliška, bříza, kopřiva), udržují normální činnost střev a jejich pohyblivost (měsíček, kopřiva). Udržují normální funkce močových cest (tužebník, jehlice, bříza, kopřiva), kardiovaskulární soustavy (jírovec, srdečník, kopřiva) a napomáhají při pocitu těžkých nohou (jírovec, kopřiva). Udržují normální hladinu cholesterolu (tužebník, bříza) a glukózy v krvi (kopřiva) a podílí se na pročištění krve (violka). Napomáhají zachovat normální stav kloubů (tužebník, bříza, violka, kopřiva), pohyblivost kloubů (jírovec), normální stav kostí, vlasů a nehtů (kopřiva), pokožky (jírovec, černý rybíz, violka) a tkání (tužebník). Působí jako antioxidant (jírovec, pampeliška, violka).

Doporučené dávkování: 1–4 ml rozmíchejte ve 150–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 3–6× denně mimo jídlo. Vhodné i pro střednědobé užívání (až 12 týdnů).

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoje je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Saponaria officinalis (mydlice), Aesculus hippocastanum (jírovec), Ribes nigrum (černý rybíz), Calendula officinalis (měsíček), Filipendula ulmaria (tužebník), Onosis spinosa (jehlice), Taraxacum officinale (pampeliška), Leonurus cardiaca (srdečník), Betula pendula (bříza), Viola arvensis (violka), Urtica dioica (kopřiva).