Pí-voda v barelu 11 litrů 1 kus s dovozem (cena bez vratného obalu)

 
 

Pitná voda upravena harmonizací - japonskou technologií LIFEENERGY - Bio Control System.

Rozvoz pouze Olomouc, Přerov, Šternberk, Litovel, Mohelnice, Prostějov a okolí.

Dostupnost Skladem
77 Kč / ks    
Značka Zdeněk Hájek
Kategorie Pí-voda prodej
Záruka 30 dnů
 

Pí-voda

Je to pitná voda upravená harmonizací a aktivací. Tyto technologie patří do skupiny PI-WATER ® SYSTEM JAPONSKÉ FIRMY  I.B.E. Co. Ltd JAPAN,  Voda je pitná voda upravená průchodem zařízením COSMO BALANCE STANDARD, vhodná pro plný pitný režim člověka i zvířat. Předřazeny jsou mechanické mikrofiltry a chemický filtr. Biologická stabilita vody je zajištěna.

 

PRINCIP

Podstata úpravy spočívá ve změně vlastní frekvence vody. Voda se na jednotlivých úrovních základních stavebních částic hmoty harmonizuje. Pravotočivá a levotočivá složka se vyrovnají. Dochází tak ke změně množství informací vodou přenesených. Čím čistší voda, tím více vnesených informací je odstraněno. V přirozeném prostředí dovede vyprodukovat tutéž vodu matka (rostlinná, zvířecí, lidská) jen pro svůj plod. Zatěžováním přirozené struktury vody informacemi dojde k postupnému zpomalení informačního toku v organismu či rostlinách, a tyto při jisté úrovni zatížení zanikají ve fyzické podobě. Úpravou přibližujeme vodu ke stavu a kvalitě při jejím vzniku. Úprava je fyzikální podstaty a probíhá na všech úrovních hmoty (shluky cklasterů, clustry, molekuly, atomy, částice atomů atd.) včetně jejich všech funkcí.

Pí-voda je schopna působit jak povrchově, tak až na úrovni mezibuněčných a buněčných tekutin v organismech. Nahrazuje zatíženou vodu a vytlačuje ji z daného prostředí. Taktéž stabilizuje dané prostředí a umožňuje zvýšit energetický přenos nejen přes lidský organismus.

 

 

Pí - vodu uchovávejte v temnu a chladu. Nedoporučujeme ohřev v mikrovlnných zařízeních, které ničí úpravu vody!

Výroba Pí-vody v Olomouci je v souladu s legislativou České republiky.