Přístroj vyrábějící Pí-vodu COSMO BALANCE 10000 - určený pro domácí použití

 
Tip
  • 1 z 2
 
Přístroj COSMO BALANCE 10000 je určený pro domácí použití. Vyrábí pí-vodu z pitné vody průtokem přes zařízení japonské firmy I.B.E. Co.Ltd. 

Instaluje se na zdroj pitné vody, nejčastěji v kuchyni. Součástí je sestava dvou předfiltrů (mechanický a filtr s aktivním uhlím)

Dostupnost Na dotaz
35 000 Kč / ks    
Značka I.B.E. Co.Ltd. Japan
Kategorie Přístroj vyrábějící pí-vodu
Záruka 2 roky
 

Přistroj COSMO BALANCE 10000 z řady přístrojů LIFEENERGY BCS (BIO CONTROL SYSTEM) japonské firmy I.B.E. Co.Ltd. vyrábí regenerovanou a harmonizovanou pí-vodu pro živé organizmy. Dodává tak čistou, informacemi nezatíženou vodu buňkám a tím zlepšuje u rostlin, živočichů i lidí zdraví, posiluje fyzickou a psychickou odolnost i výkonnost. Pí-voda šetří energetickou spotřebu buněk a tím jejich opotřebení.

Systémy úpravy vody se používaj k pití, vaření, mytí, zalévání rostlin a květin a všem ostatním domácím účelům. 

Mikrofiltr je napojen na přívod pitné vody a slouží k zachycování vznášejících se nečistot - částeček větších než 1um, aby byla zajištěna ochrana PÍ - vody a průtok vody linkou.

Filtr s aktivním uhlím odstraňuje z vody nepříjemné pachy, kaly, plyny, zbytky chlóru a rzi.

COSMO BALANCE 10000 je nejdůležitější část systému, která má dvě základní funkce.

První funkcí je čištění vody, které probíhá ve třech fázích. V první fázi je voda znovu čištěna aktivním uhlím a probíhají zde obdobné očistné procesy jako ve filtru s aktivním uhlím. Druhá fáze se nazývá korálová. Materiál se skládá z přírodních a umělých korálů. Korály neobsahují žádné vodou rozpustitelné látky. Jejich funkce spočívá v tom, že stabilizují pH-hodnotu, dále zdokonalují činnost filtrování, odstraňují škodlivé plyny a škodlivé organické látky. Třetí neutralizační fáze obsahuje přírodní aktivní vápník. Co se týče stabilizace, pH a tvrdosti vody, do měkkých vod přidává vápníkové ionty a tím vytváří zdravou lehce alkalickou vodu co nejvíce podobnou čisté přírodní vodě.

Druhou funkcí přístroje Life energy je regenerace a harmonizace vody. V této fázi je využíváno přirozených dynamických samočistících procesů vody, které probíhají v přírodě a uvnitř přístroje se uplatňují na základě speciálního proudění vody. Voda se čistí a v silných PÍ-energetických polích na povrchu Pí-keramiky se harmonizuje. Harmonizace je úprava clusterů (prostorově uspořádaných shluků molekul H2O) již regenerované vody tak, že se mění vazby vodíkových můstků v clusterech molekul vody a tím se voda zbavuje vnesených informací (znečištění). Takto upravená voda má eliminované změny, vznikající turbulentním prouděním v potrubních systémech a současně se neztrácí dynamická harmonizace dlouhodobým stáním. Pí-voda má maximálně stabilní formu vody.

Přístroj COSMO BALANCE 10000 vyrábí - určený pro domácí použití

Velikost přístroje: 98 mm x 300 mm

Kapacita *: 20 000 litrů *(při správném užívání lze kapacitu prodloužit až na cca 24 měsíců. Po ukončení kapacity přístroje se provádí regenerace což je výměna kapsle v přistroji COSMO BALANCE 10000 kterou také zajišťujeme.)

Průtok: 6,0 - 7,0 l / min 

Tlak vody: 0,05 - 0,39 MPa

Teplota vody: pod 40 ° C 

Hmotnost: 1,2 kg / tělo

Materiály: Nerezová ocel / tělo

Chrómovaná mosaz / špička

Polyacetal / báze

Pouzdro z polyethylenu / nábojnice

Velikost těla: 98 mm x 300 mm
Kapacita *: 20 000 litrů
Průtok: 6,0 - 7,0 l / min.
Tlak vody: 0,05 - 0,39 MPa
Teplota vody: pod 40 ° C (cca 104 ° F)
Hmotnost: 1,2 kg / tělo
Materiály: Nerezová ocel / tělo
Chrómovaná mosaz / špička
Polyacetal / báze
Pouzdro z polyethylenu / nábojnice
Podmínkou prodeje je uzavření kupní smlouvy a proškolení uživatele. Lze domluvit i instalaci přístroje u ZÁKAZNÍKA.