Schizandrová směs PSK+

 
  • 1 z 4
 

Doplněk stravy pro zdraví jater, normální stav pokožky a detoxikaci

Dostupnost Zvolte variantu K dodání do týdne Skladem K dodání do týdne
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
244 Kč / ks 446 Kč / ks 844 Kč / ks od 244 Kč    
Značka Dědek kořenář
Kategorie Potravinové doplňky - koncentáty
 

Schizandrová směs obsahuje schizandru, která působí jako adaptogen na stres a podporuje mentální pohodu. Další obsažené byliny udržují mentální zdraví (parcha), přispívají k normální činnosti nervové soustavy, zachovávají tělový a svalový tonus a energii (kotvičník). Působí příznivě na imuntiní systém (parcha, kotvičník), napomáhají normální funkci dýchacího systému (schizandra, kotvičník), udržují hormonální aktivitu a reprodukční systém, působí příznivě na čištění krve (kotvičník), hladinu cukru v krvi, na pocit těžkých nohou a přispívají k normálnímu stavu zraku (borůvka).

Doporučené dávkování: 1–5 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 3–4× denně mimo jídlo. Užívejte po dobu maximálně 1 měsíce a následující 1 měsíc vynechte. Nápoj lze dochutit kyselením. Směs není vhodná pro zapíjení léků.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:118. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Může snižovat srážlivost krve. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Alcohol (alc. max. 59 % obj.), Aqua, Schisandra chinensis (schizandra / klanošpraška), Vaccinium myrtillus (borůvka), Rhaponticum carthamoides (parcha), Tribulus terrestris (kotvičník).