Spirulína

 
  • 1 z 2
 

Spirulina je výživový doplněk s širokým spektrem působností. Má vysoký obsah snadno vstřebatelného proteinu, vitamínů, minerálů a dalších látek nezbytných pro lidské tělo, což z něj dělá skvělou potravinu pro 21. století. Právě díky této jedinečné nutriční hodnotě spirulina obohacuje stravu astronautů na vesmírných expedicích.

0,35g x 90 kapslí

Dostupnost Skladem
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 970 Kč
Ušetříte 194 Kč (–20 %)
776 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

Spirulina se na zemi objevila poprvé zhruba před 3,5 miliardami let, je jednou z nejstarších forem života na zemi. Přirozeně žije v mělkých rybnících a jezerech s vysokým pH a vysokým obsahem soli – v Africe, Asii a Jižní Americe. TIENS Spirulinu získáváme z jezera Cheng Hai v čínské provincii Jün-nan.

Biomasa těchto zelenomodrých kyanobakterií již dávno tvořila součást jídelníčku Aztéků i afrických kmenů žijících kolem Čadského jezera. Pro moderního západního člověka byla spirulina objevena v roce 1940 a od poloviny 60. let se jí intenzivně zabývají různé výzkumy. Proto tak dobře známe její složení, vysokou výživnou hodnotu a přínosy pro lidské zdraví.

Čistý obsah: 35 g (100 kapslí x 350 mg)

Složení: Sušený prášek ze spiruliny (Arthrospira platensis), obal kapsle: želatina.

Přísady s nutričními a/nebo fyziologickými účinky:

Obsah v 6 kapslích ( doporučená denní dávka)

% NRH*

Sušený prášek ze spiruliny

 

1500 mg

-

β-karoten

 

0,9mg

-

*RHP: Referenční hodnota příjmu

 

 

 

Doporučená denní dávka: 2 kapsle dvakrát až třikrát denně. Zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte potravinové doplňky jako náhražku pestrého a vyváženého jídelníčku. Důležitý je zdravý životní styl a vyvážený jídelníček

Upozornění: Nedoporučuje se osobám alergickým na složky přípravku.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu produktu.

Podmínky skladování: Uchovávejte na tmavém, suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.