Tužebníková směs TUK

 
  • 1 z 4
 

Doplněk stravy pro zdravé srdce, dobrý stav tkání, normální činnost svalů a fyzický výkon

 

Dostupnost Zvolte variantu K dodání do týdne Skladem K dodání do týdne
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
288 Kč / ks 530 Kč / ks 1 016 Kč / ks od 288 Kč    
Značka Dědek kořenář
Kategorie Potravinové doplňky - koncentáty
 

Tužebníková směs obsahuje byliny, které napomáhají udržovat normální činnost srdce (tužebník, srdečník) a kardiovaskulárního systému (srdečník, přeslička). Příznivě působí na cévní systém, krevní oběh, okysličení / transport kyslíku (rozchodnice, hloh), krevní tlak a čištění krve (kotvičník). Přispívají k dobrému stavu tkání (tužebník, přeslička) a k normální činnosti svalů (kotvičník). Působí příznivě na fyzický výkon a kondici (rozchodnice), energii, tělový a svalový tonus (kotvičník). Přispívají k duševnímu zdraví (tužebník, bakopa), k duševní výkonnosti, k zachování kognitivních funkcí – paměť, koncentrace, učení a myšlení (bakopa) a působí příznivě při únavě (rozchodnice). Přispívají i k normální činnosti jater (přeslička, bříza), močových cest a ledvin (tužebník, vrbovka) a dýchacích cest (tužebník, sléz).

Doporučené dávkování: 1–4 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu. Podávejte 3–5× denně mimo jídlo. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.