Vápníkové kapsle pro zvýšení výkonnosti nervového systému

 
 

Na lidské tělo je každý den kladeno mnoho nároků. Mezi faktory, které ovlivňují naše zdraví, patří například stres, duševní námaha, vysoce aktivní životní styl, anebo pomalý metabolismus, což může vést k chronické únavě a ztrátě koncentrace. Proto je důležité, abychom podporovali své tělo vhodnými doplňky. Příslušný seznam by měl obsahovat vápník a lecitin, které aktivizují činnost mozkových buněk a zlepšují jejich výživu.

20 kapslí x 0,496 g

Dostupnost Skladem
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 428 Kč
Ušetříte 86 Kč (–20 %)
342 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

Těžko můžeme nadhodnotit roli vápníku a lecitinu v našem těle. Při trvale správné hladině vápníku jsou naše kosti silné, zuby zdravé a srážlivost krve taková, jaká má být. Také lecitin, jako jeden z fosfolipidů, je pro tělo velmi důležitý. Fosfolipidy tvoří z hlediska stavby i funkce základní stavební kameny všech buněčných membrán a membránových struktur vnitrobuněčných organel. Podle pozorování řady badatelů lecitin podporuje mnoho metabolických procesů probíhajících v našem těle. Ve struktuře lecitinu je obsažen cholin (vitamín patřící do skupiny B-vitamínů), základní prvek pro tvorbu acetylcholinu. Cholin přispívá k zachování správné funkce jater, podílí se na správném metabolismu homocysteinu a metabolismu lipidů. Společnost TIENS vytvořila doplněk kombinující snadno vstřebatelné formy vápníku s lecitinem. 

MOŽNÉ ÚČINKY PRODUKTU:
Díky složkám obsaženým v přípravku má produkt široké spektrum účinků: 
– Vápník se podílí na správném přenosu nervových vzruchů 
– Vápník je nezbytný pro udržení zdravých kostí a zubů 
– Vápník zajišťuje správnou funkci svalů 
– Vápník se podílí na správné krevní srážlivosti 
– Vápník se podílí na správném metabolismu produkujícímu energii 
– Vitamín B1 a vitamín B12 přispívají k správnému výkonu duševních funkcí 
– Vitamín B1 a vitamín B12 přispívají k správnému metabolismu, jehož produktem je energie 
– Lecitin je zdrojem cholinu, který přispívá k udržení normální funkce jater, normálnímu metabolismu homocysteinu a normálnímu metabolismu lipidů 

Čistý obsah: 9,9 g (20 kapslí x 0,496 g)

Doplněk stravy s lecitinem,vápníkem, vitamíny C, E, B1, B12, kyselinou listovou a taurinem.  lecitinem,vápníkem, vitamíny C, E, B1, B12, kyselinou listovou a taurinem.Čistý obsah:9,9 g (20 kapslí x 0,496 g). Vápník sepodílí na normálním přenosu nervových vzruchů, činnosti svalů a energetickém metabolismu. Vitamíny C, B1, B12 sepodílejí na normální činnosti nervového systému a normálních duševních pochodech. Vitamíny C, B12 a kyselinalistová se podílejí na normální činnosti imunitního systému, na snižování únavy a vyčerpanosti.

Složení: sójovýpráškový lecitin, hovězí želatina, uhličitan vápenatý, maltodextrin, vápenaté soli kyseliny fosforečné, kyselina L-askorbová, mastek (protispékavá látka), hořečnaté solimastných kyselin (stabilizátor), oxid křemičitý (protispékavá látka), taurin, D-alfa-tokoferol, oxid titaničitý(potravinářské barvivo), thiamin-hydrochlorid, oxidy a hydroxidy železa (potravinářské barvivo), kyselinapteroylmonoglutamová, kyanokobalamin

Složky s nutričními a/nebo fyziologickými účinky:

 

Obsah ve 3 kapslích (denní dávka)

% NRH*

Sójový práškový lecitin

 

540 mg

-

Vápník

   

121.12 mg

…15,2%

Vitamín C

   

40 mg

…50%

Taurin

   

24 mg

-

Vitamín E

   

6 mg

…50%

Vitamín B1

   

0.55 mg

…50%

Kyselina Listová

   

99  μg

…49.5%

Vitamín B12

   

1,25 μg

 

 

 

 

 

 

*NRH: Nutriční referenční hodnota

 

 

 

 

**NRH: Není stanovena

 

 

 

Doporučená denní dávka: 3 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by se neměly brát jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Zdravý způsob života a vyvážená stravajsou důležité. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu produktu.

Podmínky skladování: Uchovávejte na tmavém, suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.