Vápníkový prášek s vitamínem K2 a D3,

 
 

Vápník patří k nejdůležitějším základním minerálům. Hraje hlavní roli v utváření a vývoji kostí, pomáhá předejít úbytku a zvyšuje jejich hustotu. Díky novému složení a vitamínů K2 a D3 se velmi dobře vstřebává. Vápník je minerál často spojovaný se zdravím kostí, neboť je to jejich hlavní stavební kámen.  Vitamín K2 zajišťuje pružnost cév tím, že zabraňuje nahromadění vápníku v cévách.  

250 g (25 porcí inovovaná receptura)

Dostupnost Skladem
množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Běžná cena 2 444 Kč
Ušetříte 489 Kč (–20 %)
1 955 Kč / ks    
Značka TIENS
Kategorie Potravinové doplňky
 

Dietetický doplněk s vitamínem K2 a D3, fosforem, inulinem a kravským mlezivem, cukrem a sladidlem. Obsahuje mléko a jeho složky.

Vápník, fosfor, magnesium se podílejí na udržení normálního stavu kostí a chrupu, zatímco vitamin D  navíc  napomáhá lepšímu vstřebání a využití vápníku a fosforu. Vápník, hořčík a vitamín D jsou nezbytné pro správné fungování svalů.

Vitamín K2 a vitamín D3 regulují vstřebávání vápníku a pomáhají jeho cestě do kostí. Jelikož 22 % kostí tvoří bílkoviny, vápník v kombinaci s kolagenem pomáhá proti úbytku kostí. Kolostrum je všeobecně uznáváno jako prvek, který zvyšuje absorbční schopnost vápníku. Přírodní prebiotika – inulín a IMO – regulují střevní prostředí pro ideální vstřebávání vápníku v tenkém střevě. Vápník TIENS je ochucen kakaovým práškem, sušeným kokosovým mlékem a špetkou stévie pro dokonalou chuť, kterou si zamilujete.

Možné působení přípravku:

  • Podporuje správné fungování svalů.
  • Je důležitý pro udržení zdravých zubů, kloubů a kostí.
  • Napomáhá zdravému metabolismu a podporuje normální funkce trávících enzymů.
  • Je výživou pro naše srdce

Čistý obsah: 250 g (25 porcí x 10 g)

Složení: sušené odstředěné mléko, fruktóza, calcium hydroxyapatite (vápenaté soli kysleiny fosforečné), isomaltulose*, sušené kokosové mléko (obsahuje: mléko), alkalizovaný kakaový prášek (Theobroma cacao),(Cichorium intybus) inulin z čekanky, rybí sušený kolagen, ovesná (Avena sativa) vláknina, bovinní sušené kolustrum (obsahuje: mléko, soya), maltodextrin, menaquinone (vitamin K2), cholecalciferol (vitamin D3), sladislo: steviol glycosides (stévie).

*Isomaltuloseje zdrojem glokózy a fruktózy.

Složky s nutričními a/nebo fyziologickými účinky:                                                    

 

V 1 odměrce    (10 g)

Ve 2 odměrkách (20 g)

% NRH*

Calcium hydroxyapatite (vápenaté soli kyseliny fosforečné):

     - Vápník

     - Fosfor

1600 mg

 

 

408 mg

176 mg

3200 mg

 

 

816 mg

352 mg

 

 

102%

50%

Inulin z čekanky

480 mg

960 mg

 

Magnesium   

55 mg 

110 mg

30%

Vitamin K2

39 µg

78 µg

104%

Vitamin D3

2 µg

4 µg

80%

* NRV: Nutriční referenční hodnota

Doporučená denní dávka: Obsah jedné odměrky ( 10g prášku ) rozmixujte ve  125 ml (½ hrnku) vlažného mléka nebo vodě. Vypijte ihned po rozpuštění. Konzumujte jednou nebo dvakrát denně po nebo mezi jídly.Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové dopplňky by se neměli brát jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Upozornění: Nedoporučuje se osobám alergickým na složky přípravku.  Tento výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu produktu.

Podmínky skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě (T<25°C), chráněném před přímým slunečním světlem. Udržujte mimo dosah dětí.